Iustitia est constans et perpetua voluntas ius suum cuique tribuendi
Sprawiedliwość jest niezmienną i trwałą wolą zagwarantowania każdemu jego prawa

Adwokat

Marta Drzewiecka- Adwokat - założycielka i właścicielka kancelarii

adwokat Marta Drzewiecka

Jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. W 2006 roku, zaraz po zakończeniu studiów, rozpoczęła aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie. W 2010 roku, po zdaniu egzaminu adwokackiego i uzyskaniu wpisu na listę adwokatów, rozpoczęła praktykę adwokacką. W związku z dążeniem do ciągłego podnoszenia kwalifikacji, w 2013 roku rozpoczęła podyplomowe studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego z zakresu podatków i prawa podatkowego.

Adwokat Marta Drzewiecka doświadczenie zawodowe jako prawnik zdobywała już od 2002 roku podejmując w toku studiów praktyki w kancelariach prawniczych i organizacjach pozarządowych związanych ze świadczeniem pomocy prawnej. Następnie, podczas aplikacji adwokackiej, pracowała w jednej z warszawskich kancelarii adwokacko - radcowskich, gdzie samodzielnie zajmowała się bieżącą obsługą podmiotów gospodarczych, a także prowadzeniem spraw sądowych klientów indywidualnych.

Po uzyskaniu tytułu zawodowego i przeniesieniu siedziby zawodowej do Sopotu, współpracowała z jedną z większych Trójmiejskich kancelarii, w której kontynuowała praktykę w zakresie obsługi podmiotów gospodarczych (w tym spółdzielni mieszkaniowych) i klientów indywidualnych.

Adwokat Marta Drzewiecka posiada wieloletnie doświadczenie w obsłudze podmiotów gospodarczych oraz klientów indywidualnych, w tym w prowadzeniu spraw przed sądami powszechnymi i administracyjnymi, przed którymi występuje jako pełnomocnik.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce.
Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie. X zamknij